
Стрічка еластична з петлями для розтяжки стрічковий еспандер Elastiband Record FI-6345-C колір чорний-сірий:- Gsport
374 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FI-6345-C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 90 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 5 см |
Опис
Стропа з петлями для розтяжки - це зручний інструмент для гармонійного розвитку всього тіла. Тренажер чинить щадне навантаження на суглоби та хребет, що дає змогу використовувати його для тренувань людям будь-якого віку, статі та рівня підготовки.
Загальна довжина стропи Elastiband Record FI-6345-C становить 90 см. 8 петель розташовані по всій довжині стрічки і мають однаковий розмір. Ширина стрічки становить 5 см. Вона виготовлена з поліестеру та еластану. Стрічковий еспандер має високу жорсткість. Щоб розтягнути його, потрібно докласти чимало зусиль. Щоб розтягнути стрічку, потрібно докласти зусиль як при підйомі вантажу вагою 15 кг.
Призначення
Використовувати стрічку для занять спортом можна в домашніх умовах. Цей тренажер не вимагає багато місця і його легко можна взяти з собою в поїздку. Він дасть вам змогу підтримувати чудову форму де б ви не перебували.
Стрічку можна застосовувати для виконання тягових і жимових вправ. Вона створюватиме додаткове навантаження на м'язи, стимулюючи зростання сили. Також зі стрічкою можна займатися йогою або виконувати розтяжку після основного тренування.
Переваги:
- Можна використовувати як еспандер і як стрічку для розтяжки.
- Дає змогу тренуватися в домашніх умовах.
- Компактний розмір дає змогу брати стрічку із собою куди завгодно.
- Ціна: 374 ₴








