
Килимок для йоги замшевий двошаровий каучуковий Record FI-5663-5 розмір 183x61x0,1см з принтом:- Gsport
999 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FI-5663-5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Замша |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 61 см |
Опис
Щоб заняття йогою приносили задоволення, необхідно використовувати якісне спортивне обладнання. Таким обладнанням для йоги є килимок. Record FI-5663-5 - це професійний килимок, який має товщину всього лише 1 мм. Він має мінімальну вагу, легко скручується і швидко розрівнюється.
Килимок для йоги виготовлений з двошарового матеріалу. З одного боку використовується каучук, який забезпечує стійкість килимка на будь-яких типах підлогових покриттів. Лицьова сторона килимка виготовлена із замші. На цей матеріал нанесено цікавий малюнок, який приноситиме естетичне задоволення під час тренування. Також він не дозволить рукам і ногам ковзати під час виконання асан.
Килимок для йоги має універсальні розміри - 183 61 см і підійде для більшості користувачів.
Призначення
Тонкий килимок для йоги можна використовувати в приміщенні. Попри мінімальну товщину, він відмінно захищає від холоду, який виходить від підлоги, завдяки властивостям каучуку.
Килимок такого розміру відмінно підійде для користувачів середнього і трохи вищого за середній зріст.
Переваги:
- Має універсальні розміри, підійде для більшості користувачів.
- Цікавий принт на лицьовій поверхні килимка.
- Каучук не ковзає на різних типах покриттів і забезпечує хорошу ізоляцію від холоду.
- Ціна: 999 ₴









