
Килимок для фітнесу та спорту Zelart FI-2578 MD9004-12.5 180x61x1,2см салатовий:- Gsport
1 653 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FI-2578
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Каучук |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 61 см |
Опис
Якщо на звичайному килимку для фітнесу ви відчуваєте дискомфорт і зайвий тиск на суглоби, то вам варто спробувати Zelart FI-2578. Товщина цього килимка становить 12 мм. Великий шар пружного матеріалу дає змогу амортизувати навантаження та захищати суглоби не лише від дискомфорту, а й від травм. Килимок виготовлено з нітрильного каучуку, який є натуральним матеріалом і забезпечує водонепроникність виробу та стійкість на різних покриттях. Каучук буквально прилипає до підлоги та не дозволяє килимку зміщуватися з неї під час виконання вправ. Таке рішення вважається ідеальним при виконанні динамічних тренувань.
Розміри килимка стандартні: його довжина становить 180 см. Ширина килимка 61 см підійде для більшості користувачів середнього зросту і комплекції.
Призначення
Товстий килимок можна застосовувати для виконання вправ у домашніх умовах, у тренажерному залі або навіть на вулиці. Такої товщини килимка буде достатньо для того, щоб згладити будь-які нерівності та захистити користувача від можливого переохолодження. Каучук відмінно ізолює від холоду. З таким килимком ви можете розміститися на природі та виконувати тренування з комфортом.
Переваги:
- Виготовлений із натурального матеріалу, який не шкідливий для довкілля.
- Має велику товщину і добре згладжує нерівності підлогового покриття або ґрунту.
- Можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
- Ціна: 1 653 ₴









