
Лапа вигнута FLEX VNM VL-8322 26x19x5см 1шт чорний:- Gsport
1 182 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-8322
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Venum |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 см |
Матеріал: FLEX.
Форма: вигнута.
Розмір: 26x19x5 см.
Колір: чорний.
Комплектація: 1 шт.
Призначення: для відпрацювання ударів.
Зручна конструкція, жорстке кріплення та сучасний матеріал FLEX ось що робить лапу VNM VL-8322 такою ефективною під час тренувань. Вигнута форма знижує ймовірність прослизання руки спортсмена в момент удару, а напарнику простіше тримати снаряд у природному положенні.
На руці тренера лапа кріпиться за допомогою широкого ременя з металевим кільцем та застібкою-липучкою, що дозволяє підігнати снаряд точно за розміром зап'ястя. Над застібкою розташована жорстка рукоять, що допомагає швидко змінювати положення лапи в просторі без шкоди для її стабільності.
Для виготовлення лапи використовується FLEX гумоподібний матеріал, який поєднує в собі гнучкість, еластичність та міцність. Також він відрізняється стійкістю до багаторазових ударів, що забезпечує довговічність лапи. Набивання лапи щільний спінений матеріал, який чудово поглинає енергію удару, захищаючи руки тренера від пошкоджень.
Снаряд має відносно компактні розміри та легко поміститься у спортивну сумку середніх розмірів. За доступною ціною лапу вигнуту FLEX VNM VL-8322 можна купити в нашому інтернет магазині оптом чи вроздріб.
- Ціна: 1 182 ₴



