
Колесо для пресса 18 см ролик для пресса двойной Zelart серый FI-7146:- Gsport
536 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FI-7146
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.567 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для преса |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 18 см |
Опис
Ролик для тренування м'язів преса має форму подвійного колеса з ручками. Колеса діаметром 18 см розташовані таким чином, щоб забезпечити більшу стійкість спортсмена під час виконання вправ. Довгі ручки вкриті м'яким, нековзким неопреном. Матеріал має приємну пінну структуру, не натирає долоню спортсмена і дає змогу надійно утримувати ролик. Тренажер розбирається і має невелику вагу, що дає змогу брати його з собою в поїздки і займатися в будь-якому місці. Конструкція призначена для користувачів вагою до 100 кг.
Призначення
Ролик для преса - універсальний інструмент для ефективних занять. Завдяки своїй простоті та функціональності, він є одним із найпопулярніших тренажерів серед чоловіків і жінок різного рівня підготовки. Його можна використовувати як фітнес тренажер, для схуднення і поліпшення розтяжки. За допомогою ролика можна зміцнити м'язи живота і спини, зокрема й м'язи-стабілізатори, які дають змогу утримувати рівновагу.
Переваги колеса для преса:
- Нековзні зручні ручки, що не ковзають.
- Компактні розміри та легка вага.
- Підходить чоловікам і жінкам із різним рівнем підготовки.
- Ціна: 536 ₴

