
Лапа Вигнута для боксу та єдиноборств VNM MA-031 25x19x7см 2шт зелений-чорний:- Gsport
942 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MA-031
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Venum |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 7 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 19 см |
Матеріал: поліуретан.
Розмір: 25х19х7 см.
Комплектація: 2 шт.
Форма: вигнута.
Колір: зелений-чорний.
Призначення: бокс.
Ставте правильний удар легко!
Як відшліфувати свою ударну техніку? За допомогою вигнутих лап із поліуретану! Де їх можна купити оптом та в роздріб? Найбільш вигідно в нашому інтернет магазині!
Вигнуті лапи з поліуретану необхідний інвентар на заняттях боксом. Вони дозволяють відпрацьовувати бічні удари та аперкоти. Це ідеальний варіант для тих, хто звик працювати у ближньому бою. На заняттях з інвентарем, крім тренування техніки ударів та серій, відпрацьовується швидкість та реакція. Для шліфування точності в центрі намальована мета. Лапи допомагають створювати ситуації, які будуть у реальному бою.
Інвентар виконаний зі зносостійкого поліуретану та ретельно прострочений, тому прослужить довгі роки. Щільний пружний наповнювач не дозволяє травмувати руки тренера чи партнера. Відносно невеликі розміри лап дозволяють їх легко переносити з дому до спортзалу та назад.
Переваги товару
- Відмінний варіант для відпрацювання бічних ударів та аперкотів у боксі.
- Зносостійкі матеріали та якісна прошивка дозволяють лапам служити довгий час.
- Точність ударів можна тренувати за допомогою намальованої мішені.
Замовляйте вигнуті лапи з поліуретану та відпрацьовуйте удар переможця!
- Ціна: 942 ₴

