
Лапа Вигнута для боксу та єдиноборств VNM BO-1890 19х16х4см 1шт кольори в асортименті:- Gsport
428 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BO-1890
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Venum |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 4 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Білий |
| Ширина | 16 см |
Матеріал: поліуретан (PU).
Форма: вигнута.
Розмір: 19х16х4 см.
Колір: в асортименті.
Комплектація: 1 шт.
Призначення: для відпрацювання точності ударів.
Лапа VNM BO-1890 має невеликі розміри й призначена для відпрацювання точних ударів боксерами середнього та просунутого рівня. Втім, новачки теж успішно випробовують на ній свої сили, оскільки через вигнуту форму, у випадку недостатньо точного удару, рука не провалюється.
Матеріалом для виготовлення чохла лапи служить синтетична шкіра на основі поліуретану (PU), яка відрізняється високою міцністю. Завдяки цьому вона практично не зношується в процесі тренувань, забезпечуючи довговічність снаряда.
Щільна і пружна набивка зі спіненого матеріалу дає змогу спортсмену вкладати в удар повну силу. Водночас вона досить легка, щоби тренеру було легко маніпулювати лапами, і відмінно гасить енергію удару, захищаючи його долоні від пошкоджень.
На руках лапи тримаються за допомогою спеціальних кишень у вигляді безпалих рукавичок. За доступною ціною придбати лапу вигнуту з PU (1 шт) VNM BO-1890 можна в нашому інтернет магазині як оптом, так і вроздріб.
- Ціна: 428 ₴



